Al Farabi Üniversitesi

Al Farabi Universitesi Diş Hekimliği

Günümüzde sağlık bilimleri ve biyomedikal dünya çapında insan bilgisinin ve pratik faaliyetlerin son derece multidisipliner bir alanı haline gelmektedir.Al Farabi üniversitesi ‘de bu gelişmeye ayak uydurarak 2018 ‘de üniversite bünyesinde diş hekimliği fakültesini açmıştır.

Al Farabi Üniversitesi Fiyat Listesi buradan cihazınıza indirebilirsiniz

Al Farabi Üniversitesi Orta Asyanın en iyi ve köklü üniversitesi olarak kabul edilmektedir. Üniversite , kısa sürede Kazakistan sisteminde akademik, araştırma ve kaynak Mükemmeliyet Merkezi haline gelmiştir.
Al Farabi Üniversitesi’nin stratejik hedefi, Orta Asya’da sağlık bilimlerinde 1 numaralı Uluslararası referans olmak için uluslararası araştırma ve eğitim topluluğuna katılmaktır.

Geleceğin Tıbbı, klinik tıpta güçlü bir akademik temele sahip olan Al Farabi Üniversitesi’nde geliştirilmekte ve çeşitli alanlarda dünya liderleriyle birlikte ileri multidisipliner araştırmalarda sınırları genişletmektedir. Eşsiz disiplinler arası çalışmalar, eğitim programlarımızın temelini oluşturur.
Kazakistan Al Farabi Üniversitesi öğrencilerine yaratıcı düşünme becerilerini geliştiren araştırma faaliyetlerine katılmaları ve kendi bilimsel projeleri üzerinde çalışmaları için teşvikler vermeleri için birçok fırsat sunar. Mezunları onları uluslararası alanda aranan uzmanlar haline getirecek geniş düşünme ve benzersiz profesyonel güçlerle donatılmıştır.

Al Farabi üniversitesinde ki araştırmacılar, çeşitli sağlık sorunlarına çözümler geliştirmelerini sağlayan benzersiz yetkinliklere sahiptir.

Al Farabi Diş Hekimliği ücretleri

Al Farabi Diş Hekimliği Fakültesi eğitim dili Rusça ve İngilizce olup , yabancı öğrenciler genellikle İngilizce eğitim dilini tercih etmektedirler. Eğitim formasyonu Türkiye ve ab ülkeleri ile uyumlu olup eğitim süresi 5 senedir . İngilizce dil yeterliliği düşük seviyede olan öğrenciler için üniversite kampüsünde İngilizce hazırlık eğitimi verilmektedir.

Al Farabi Üniversitesi Fiyat Listesi buradan cihazınıza indirebilirsiniz

Exit mobile version